...

Про компанію Fair-Repair

Цікавий факт, але ідею створити компанію “Fair Repair” нам подали наші чудові клієнти, за що ми Вам дуже вдячні, адже спочатку саме ви розповідали своїм друзям та знайомим про компанію Fair-Repair. Як таке можливо? За багато років роботи в сфері ремонту та дизайну інтер’єру кожен з нашої команди дуже часто стикався з помилками інших ремонтних бригад. Розповіді замовників про недобросовісних робітників, про підвищення цін після підписання договору, про зірвані терміни підвели до висновку, що сьогодні чесність, доступність і ремонт – рідко сумісні поняття…

Про компанію fair repair

Наша місія

Як каже наш керівник Кирило Андрійович: “Наша місія дуже проста – не швидкий заробіток,
а щасливі клієнти”.
Нехай це звучить банально, але ми дійсно прагнемо до дружніх стосунків

з замовниками, то му що це філософія про компанію Fair-Repair. Ми ставимося до своєї роботи серйозно
і уважно, прагнучи до результату – «нам вас порадили друзі».

Наші фахівці

Для кожного виду робіт у нас є окремі фахівці дизайнери інтер’єру та екстер’єруархітектори, команда електриків, сантехніків, штат малярів, плиточників і т.д., ми працюємо за фіксованою ціною, яка вказана в договорі і завжди дотримуємося термінів. 

Такі прості, але дуже важливі принципи діяльності безпосередньо впливають на результативність роботи і позитивну репутацію компанії.

Про компанію Fair-Repair

Компанія Fair-Repair

Наша компанія пропонує вам якісний ремонт “під ключ”, а також розробка дизайн інтер’єру, реалізація дизайн проекту, будь-ласка, ознайомтесь з нашими цінами, а також можете переглянути наше портфоліо, де є як дизайн-проекти так і фотозвіти з ремонту квартир по нашим проектам. Також Ви можете переглянути відео готового ремонту квартири.

Ivan Net
Ivan Net
2020-09-02
Професіонали своєї справи! Зробили швидко проект, проконсультували, реалізували всі мої побажання!
андрей андреевич
андрей андреевич
2020-06-11
Альберт Эдуардович
Альберт Эдуардович
2020-02-20
Дякую всій команді "Феір Репеір" за продуктивну роботу! Дизайн-проект був чітким, гарним та раніше сроку! Ремонт згідно проекту зроблено вчасно (3 дні затримки не враховуємо :)) бо не довезли світильники), навіть з переробками, які я просив зробити вже після затвердження проекту! Рекомендую всім охочим, хто прагне зробити якісний ремонт, за доступною ціною!!! Кириле, бажаю вашій компанії процвітання, багато клієнтів та гарних проектів!!! Ще раз ДЯКУЮ!
Кирилл Денисов
Кирилл Денисов
2020-01-31
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.